Ви тут: Головна Про Університет Новини Події День відкритих дверей в Університетському коледжі Університету Грінченка

День відкритих дверей в Університетському коледжі Університету Грінченка

День відкритих дверей в Університетському коледжі Університету Грінченка05 квітня 2017 року
м. Київ, вул. пр. Гагаріна, 16

05 квітня 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся День відкритих дверей. До коледжу завітали більше 240 абітурієнтів та їхніх батьків. У рамках заходу відбувся яскравий і динамічний концерт та змістовна розмова про особливості та переваги навчання в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка.