Images-loading

Семінар для викладачів, аспірантів, докторантів «Міжнародні грантові програми: можливості для наукових досліджень»

Семінар для викладачів, аспірантів, докторантів  «Міжнародні грантові програми: можливості для наукових досліджень»05 квітня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

  

 

НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти та школа проектного менеджменту Університету Грінченка організували для викладачів, докторантів та аспірантів Університету семінар, присвячений актуальному питанню пошуку грантових програм для наукових досліджень та міжнародних стажувань.

На семінар були присутні координатори відомих міжнародних програм та організацій: Микола Ушаков, координатор програми «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри» при Національному контактному пункті Горизонт 2020 в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка; Інна Бариш, заступник директора Програми Фулбрайт в Україні, координатор програм обміну для молодих науковців і студентів; Оксано Ландо, координатор стипендіальних програм Campus France Ukraine. Також наукові співробітники НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (Олена Гуменюк та Юлія Коргуник) окремо підготували низку грантових можливостей для різних спеціальностей. Захід відбувся за підтримки проректора з наукової роботи Наталії Віннікової, яка виступила модератором семінару.

Вдячні усім колегам, які взяли участь в освітньому семінарі і бажаємо всім творчої наснаги у написанні індивідуальних та колективних грантових заявок!