Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»!

Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»!05-06 квітня 2017 року
Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

05-06 квітня на базі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта».

За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади у двох турах диплом ІІ ступеня здобула Демиденко Оксана, студентка 3 курсу Педагогічного інституту.

Вітаємо переможницю та колектив кафедри початкової освіти Педагогічного інституту на чолі з Мартиненко Світланою Миколаївною, доктором педагогічних наук, професором.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!