Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота»!

Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота»!05-07 квітня 2017 року
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

05-07 квітня на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота».

За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади у трьох турах диплом ІІ ступеня здобула Рогозна Юлія, студентка 5 курсу Інституту людини.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника Журавель Тетяну Василівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини .

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!