Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Романо-германські мови і літератури»!06-07 квітня 2017 року
Херсонський державний університет (м. Херсон)

06-07 квітня на базі Херсонського державного університету відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Романо-германські мови і літератури».

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції диплом ІІ ступеня за роботу «Мовні засоби вираження когезії в англомовному мультфільмі Торіл Кове “The Danish Poet”» здобула Турта Юлія, студентка V курсу Інституту філології.

Вітаємо переможницю і наукового керівника Калитюк Лілію Петрівну, кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри германської філології Інституту філології.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського...