Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Мистецтвознавство»!

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Мистецтвознавство»!11 квітня 2017 року
Харківська державна академія дизайну і мистецтв

11 квітня на базі Харківської державної академії дизайну і мистецтв відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Мистецтвознавство».

Програма Підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт складалася з чотирьох секцій наукових спеціальностей: образотворче мистецтво; музеєзнавство і пам'яткознавство; дизайн; загальне мистецтвознавство. За результатами конференції у секції «Загальне мистецтвознавство» диплом І ступеня здобула студентка V курсу Вишневецька Марина (тема наукової роботи «Феноменологія музичного смислу як шлях до всезагального»).

Вітаємо переможницю і наукового керівника Олексюк Ольгу Миколаївну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв.