Університет Грінченка на Ярмарку професій

Університет Грінченка на Ярмарку професій19 квітня 2017 року
смт. Бородянка, Київська обл.

19 квітня 2017 року співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності представили Університет Грінченка на Ярмарку професій, який був організований Бородянським районним центром зайнятості (Київська обл., смт. Бородянка).

Захід відвідали учні 9-11 класів шкіл Бородянського району Київської області. Програма Ярмарку передбачала безпосереднє спілкування абітурієнтів з представниками університетів щодо вступу та спеціальностей, а також презентацію кожного з університетів в актовій залі Бородянського районного будинку культури ім. Т.Г. Шевченка.

Представники університету в своєму виступі зробили акцент на перехід до нової освітньої стратегії, яка посилить конкурентоспроможність випускників шляхом підвищення якості їх практичної підготовки, а також на активній міжнародній діяльності нашого ВНЗ.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Автор: Лінкова О.О.

Університет Грінченка на Ярмарку професій