Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Університет Грінченка на Ярмарку професій

Університет Грінченка на Ярмарку професій

Університет Грінченка на Ярмарку професій19 квітня 2017 року
смт. Бородянка, Київська обл.

19 квітня 2017 року співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності представили Університет Грінченка на Ярмарку професій, який був організований Бородянським районним центром зайнятості (Київська обл., смт. Бородянка).

Захід відвідали учні 9-11 класів шкіл Бородянського району Київської області. Програма Ярмарку передбачала безпосереднє спілкування абітурієнтів з представниками університетів щодо вступу та спеціальностей, а також презентацію кожного з університетів в актовій залі Бородянського районного будинку культури ім. Т.Г. Шевченка.

Представники університету в своєму виступі зробили акцент на перехід до нової освітньої стратегії, яка посилить конкурентоспроможність випускників шляхом підвищення якості їх практичної підготовки, а також на активній міжнародній діяльності нашого ВНЗ.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Автор: Лінкова О.О.