Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Атестація керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Києва

Атестація керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Києва

Атестація керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Києва20 квітня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

  

   

20 квітня 2017 року за наказом Міністерства освіти і науки України на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась атестація керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Києва.

Учасників атестації привітала директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, голова атестаційної комісії Олена Григорівна Фіданян та перший заступник директора Департаменту, заступник голови атестаційної комісії Вікторія Юріївна Челомбітько.

Цього року Департамент освіти і науки, молоді та спорту Києва відійшов від формального плану проведення атестації, зробивши його практико-орієнтованим. Даний захід став своєрідним майданчиком, де учасники мали змогу презентувати себе, свої професійні напрацювання та обмінятися досвідом з колегами. О. Фіданян зазначила, що сьогоднішня зустріч – це не формальне складання заліків, а звичайне спілкування, адже освітяни – різнодумні, об’єднані спільною метою.

У рамках атестації пройшла серія заходів – презентації, майстер-класи, тренінги, психологічні тести тощо, мета яких – розвинути особистий прогрес кожного.

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Автори: Даценко Т. О., Коваль В. В.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Атестація керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Києва