Images-loading

Атестація керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Києва

Атестація керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Києва20 квітня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

  

   

20 квітня 2017 року за наказом Міністерства освіти і науки України на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась атестація керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Києва.

Учасників атестації привітала директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, голова атестаційної комісії Олена Григорівна Фіданян та перший заступник директора Департаменту, заступник голови атестаційної комісії Вікторія Юріївна Челомбітько.

Цього року Департамент освіти і науки, молоді та спорту Києва відійшов від формального плану проведення атестації, зробивши його практико-орієнтованим. Даний захід став своєрідним майданчиком, де учасники мали змогу презентувати себе, свої професійні напрацювання та обмінятися досвідом з колегами. О. Фіданян зазначила, що сьогоднішня зустріч – це не формальне складання заліків, а звичайне спілкування, адже освітяни – різнодумні, об’єднані спільною метою.

У рамках атестації пройшла серія заходів – презентації, майстер-класи, тренінги, психологічні тести тощо, мета яких – розвинути особистий прогрес кожного.

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Автори: Даценко Т. О., Коваль В. В.