Images-loading

Громадянський лекторій «Свобода слова в умовах безпекових викликів»

Громадянський лекторій «Свобода слова в умовах безпекових викликів»22 квітня 2017 року
м. Київ, вул. Рогнідинська, 3

 

  

   

22 квітня 2017 р. за ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» та газети «Нова Республіка» в Київському міському Будинку природи (вул. Рогнідинська, 3) відбувся Громадянський лекторій «Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати». У заході взяли участь студенти Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Мова йшла про актуальні проблеми щодо поглиблення кризових явищ в українському суспільстві, посилення руйнації гуманістичних ідеалів. Проте ніщо не може перешкоджати одному з ключових принципів суспільного розвитку, який здавна стоїть на варті загальнолюдських прав і свобод, а саме – свободі слова. З метою привернення суспільної уваги та обговорення і було запроваджено Громадянський лекторій, під час якого пролунало глибоке переконання, що ніякі спроби контролювати інформаційний простір не зможуть зупинити розвиток сучасних українських та світових засобів масової комунікації.

Студенти-грінченківці – майбутні фахівці медіа-галузі впевнені, що за професійно мовлене слово – варто боротися, відстоювати його і з честю тримати високі стандарти журналістської діяльності!

 

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів