Підсумки проведення «Ярмарків вакансій»

Підсумки проведення «Ярмарків вакансій»20-25 квітня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Вже традиційно наприкінці квітня в Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшли заходи покликані допомогти майбутнім випускникам у пошуку роботи. А саме 20 квітня, 25 квітня та 26 квітня відбулись зустрічі потенційних роботодавців зі студентами Університету «Ярмарки вакансій».

20 квітня та 25 квітня студенти мали змогу дізнатись про актуальні вакансії в освітніх установах м. Києва та області. Загалом 338 студентів педагогічних спеціальностей відвідали «Ярмарки вакансій» за ці дні (з них 226 осіб, за попередніми даними, домовились з роботодавцями про подальше працевлаштування).

Серед потенційних роботодавців, які взяли участь у заходах в перші два дні, були представники кадрових служб Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); Управлінь освіти Голосіївської, Дарницької, Деснянської, Дніпровської, Оболонської, Печерської, Подільської, Святошинської, Солом’янської, Шевченківської районних в місті Києві державних адміністрацій; Дошкільних навчальних закладів підпорядкованих СБУ; ДНЗ «Легобережка» та навчальних закладів м. Боярка (СЗШ І-ІІІ ст. "Школа шляхетних дівчаток "Леді", ЗОШ для хлопчиків "Кадетство", Ліцей лінгвістики, права та бізнесу "Міжнародний вимір", ДНЗ "ЦРД "Казка").

А вже 26 квітня, завдяки спільній роботі структурних підрозділів Університету та Київського міського центру зайнятості, студенти мали можливість особисто зустрітись з представниками таких відомих компаній та організацій як: АТ «Таскомбанк»; Відділення "Ощадбанк" у Солом'янському районі; ТОВ "Авіаконтакт"; ТОВ "Український папір"; Північне Київське територіальне об’єднання національної гвардії України ( В/Ч № 3027); ПП Спеціальна «Школа-Життя»; ЗНЗ "Гімназія "Європейська освіта"; Агентство інтернет-маркетингу WEBBRANDING; Центр кар’єрного розвитку "STUD POINT"; Компанія "ESL Global"; HR-провайдер "Smart Solutions"; ТРЦ "ArtMall"; Компанія "Argo"; Другий Київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Загалом протягом трьох днів «Ярмарки вакансій» відвідали понад 500 студентів. Більшість з них домовились про конкретні робочі місця, а також кожен отримав можливість дізнатись про методи пошуку роботи та про вимоги роботодавців «із перших вуст».

Тож, порівняно з минулим роком, все відбувалось більш масштабно, адже з кожним роком Університет зростає, розвивається і, відповідно, шукає нові шляхи сприяння працевлаштуванню молодих фахівців.

Якщо ж, хтось із зацікавлених студентів залишився без вакансії – дайте знати, заповнивши відповідну форму!

Матеріали надано НМЦ стандартизації та якості освіти

Автор: Замятна О. Л.

Підсумки проведення «Ярмарків вакансій»