Images-loading

Наукове стажування викладачів Університету Грінченка в рамках програми Еразмус+ у Греції24-30 квітня 2017 року
Афінський національний університет імені Каподистрії

В рамках програми Еразмус+ з Афінським національним університетом імені Каподистрії викладачі Університету Грінченка: Михайло Юрійович Відейко, доктор історичних наук, завідувач НДЛ археології та Голованов Сергій Олександрович, кандидат педагогічних наук,доцент кафедри всесвітньої історії Історико-філософського факультету мали змогу взяти участь у програмі наукового стажування в Університеті-партнері в період з 24.04 по 30.04.2017 року.

Під час тижневого наукового стажування Михайло Відейко читав лекції для студентів кафедри праісторії та археології грецького ВНЗ, працював над збором матеріалів у наукових бібліотеках, а також відвідав конференцію місцевих дослідників старожитностей та охоронців культурної спадщини.

Під час виконання програми академічної мобільності Сергій Голованов комплексно займався аналізом викладацького досвіду співробітників кафедри археології та історії, а також викладацькою практикою.

Студенти та викладачі Афінського національного університету імені Каподистрії із задоволенням слухали лекції професора Відейко М.Ю. та Голованова С.О., поглиблюючи свої знання про історію України. В рамках однотижневого перебування у ВНЗ Греції наші колеги також ознайомилися із організаційною структурою закордонного університету та встановили чимало наукових контактів.

Бажаємо Михайлу Юрійовичу та Сергію Олександровичу подальшої плідної співпраці з Афінським національним університетом імені Каподистрії!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Автор: Виговська О.С.