Images-loading

Тематична концертна програма у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни

Тематична концертна програма у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війниайовича10 травня 2017 року
смт. Пуща-Водиця

  

  

  

10 травня 2017 року з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, волонтерська творча группа Університету Грінченка провела тематичну концертну програму у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни (смт. Пуща-Водиця).

Зі щирим словом до учасників АТО, ветеранів ІІ Світової Війни звернулась проректор Університету з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Бєлофастова. Вона наголосила на тому, що в складний для України час важливо об’єднувати людей, незалежно від національності, віку та регіону проживання, зміцнювати єдність поколінь. І прикладом цього стали щирі і дуже проникливі виступи нашої творчої грінченківської молоді.

У концертній програмі взяли участь студенти Інституту мистецтв (Надія Аракелян, Анастасія Хілько, Катерина Панчишко, Євгенія Таран, Дмитро Кононенко, Костянтин Кукушкін) та солісти вокальної студії «Натхнення» (керівник – Наталія Машковська): Анна Рибак, Антоніна Задорожна, випускниця Катерина Ткаченко. Захід провела завідувач НМЦ СГВОДС Оксана Перепельченко.

По закінченню концерту відбулося тепле, відкрите спілкування грінченківців із ветеранами, спогади про минуле, роздуми про майбутнє нашої Держави; живе виконання пісень самими глядачами концерту у супроводі наших студентів-баяністів.

По завершенні Київському міському клінічному госпіталю ветеранів війни були передані солодощі до чаю.

 

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Автор: Медведська О.В.