Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Гостьова лекція Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу

Гостьова лекція Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу16 травня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

16 травня 2017 р. до Київського університету імені Бориса Грінченка завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, Директор Корейського освітнього Центру в Україні Ю Санг-Бом та секретар посольства Катерина Чорна.

Привітав гостей та студентську спільноту Віктор Огнев’юк, ректор Університету Грінченка. Після вітального слова Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу прочитав лекцію про три чуда Кореї, національні цінності та духовні ідеали, стратегію співпраці між нашими країнами, а також про необхідність розвитку людського капіталу.

Після лекції студенти-грінченківці мали змогу поставити запитання про дипломатичний досвід Надзвичайного і Повноважного Посла, а також дізнатися секрети успіху Республіки Корея.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Автор: Кузьменко О. М.