Борис Грінченко: перспективи досліджень

Борис Грінченко: перспективи досліджень15 травня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

15 травня 2016 року наукові співробітники НДЛ грінченкознавства провели тренінг для студентів ІІ курсу Інституту філології на тему «Борис Грінченко: перспективи досліджень».

Почесний професор Університету Яременко В. В., розповів про нові видання лабораторії, презентувавши видані книги багатотомного зібрання спадщини Б. Грінченка.

Упорядкована ним книга «Людина без копії – Борис Грінченко (Архівні документи, раритети, матеріали до біографії Б. Д. Грінченка, виявлені у 2013-2016 роках)» стала заохочувальним призом для найактивнішого учасника тренінгу. Оригінальний тренінг молодшого наукового співробітника, канд. пед. наук Бурко О. В. «Технологія навчання прислів’їв і приказок, зібраних Б. Грінченком, на уроках української літератури в 5 класі» викликав неабияке пожвавлення аудиторії, що показало проведене після нього тестування.

Завідувач НДЛ грінченкознавства канд. пед. наук Мовчун А. І. виступила з темою «Найостанніші відкриття НДЛ грінченкознавства». Вона представила тематику наукових досліджень, над якою можуть працювати студенти-магістранти. Старший науковий співробітник, канд. філ. наук Івасюк О. М. розповіла, що нового можна дослідити в архівах Бориса Грінченка та де вони знаходяться. Молодший науковий співробітник, канд. пед. наук Лашко М. В. (привернув увагу студентів до напрямів досліджень науково-педагогічної спадщини Марії Загірньої»). Аспірант Яковлева І. В. розкрила перспективи дослідження спадщини Б. Грінченка в аспекті гендерних студій.

Матеріали надано НДЛ грінченкознавства

Борис Грінченко: перспективи досліджень