Images-loading

Участь студентів Київського Університету імені Бориса Грінченка у Першому Бізнес-форуму української діаспори та Форумі жіночого партнерства

Участь студентів Київського Університету імені Бориса Грінченка у Першому Бізнес-форуму української діаспори та Форумі жіночого партнерства18 травня 2017 року

  

  

   

18 травня 2017 року студенти Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка, на запрошення Громадської спілки «Коло жіночого партнерства», взяли участь в організації та проведенні Форуму жіночого партнерства, який зібрав понад 200 активних жінок з 18 регіонів України, із різних сфер діяльності та життя, що бажають змінити свій регіон та країну в цілому.

На форумі обговорювалися важливі питання цінностей сучасних українських лідерок та розбудовувалися спільні плани та проекти на основі партнерства за наступними напрямками: Здоров’я жінки. Здоров’я родини, Здоров’я нації; Духовність і культура нації; Безпека життя і права людини; Синергія в дії: влада - бізнес – громада; Освіта та просвітництво; Ціннісні орієнтації та соціальні ліфти у державному управлінні; Ціннісне підприємництво та сталий економічний розвиток; Україна та українки на мапі світу; Нова генерація громадян та майбутнє України тощо.

На запрошення Торгово-промислової палати України 18 травня 2017 року студенти Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка спеціальностей «Міжнародна інформація» та «Країнознавство» долучилися в якості волонтерів та перекладачів до роботи Першого Бізнес-форуму української діаспори та закордонних друзів України, який пройшов під гаслом «Українці світу – для України».

Цей захід було заплановано в розвиток рішень VI-го Всесвітнього Форуму Українців (серпень 2016, м. Київ). Ініціаторами та співорганізаторами Форуму виступили Торгово-промислова палата України та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України та світового українства.

Вперше за 25 років бізнес - еліта України та підприємці - представники діаспори з 15 країн світу, у рамках роботи профільних секцій та В2В діалогу за такими напрямами, як агробізнес, експорт-імпорт, інвестиції та інновації, одержали змогу встановити прямі контакти та обговорити можливості співпраці в сфері експорту української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучення інвестиції в українську економіку, участі у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства та використання їх практичних здобутків.

  

Матеріали надано Факультетом права та міжнародних відносин

Автор: Баранова Н.В.