Images-loading

Університет Грінченка – волонтерський партнер ювілейного «Пробігу під каштанами»

Університет Грінченка – волонтерський партнер ювілейного «Пробігу під каштанами»28 травня 2017 року
м. Київ, Михайлівська площа

 

 

  

 

28 травня 2017 року Київський університет імені Бориса Грінченка уже четвертий рік поспіль долучився до наймасовішого спортивно-благодійного проекту України «Пробігу під каштанами» у якості волонтерського партнера.

У цьому році близько 60 студентів університету різних спеціальностей виявили бажання стати частиною такої важливої події. Більше 30% заявлених уже брали участь у Пробігу як волонтери. Для багатьох студентів це не просто хороша традиція. Кожен з них, подаючи анкету, керується більш високими цілями, одна з яких – стати частиною величезного рятівного човна для дітей з вадами серця.

Хлопці та дівчата працювали на реєстрації та в медіа-зоні, підтримували тих, хто біг протягом всього маршруту, організовували активності з дітьми, а також допомагали нагороджувати переможців на сцені.

Традиційно, після Пробігу, координатори обиратимуть найкращого волонтера у кожній із зон відповідальності. Окрім подяк усім волонтерам, 7 найбільш активних відзначатимуться корпоративними презентами від Університету Грінченка та подарунками від оргкомітету Пробігу.

Щороку ми маємо різну кількість волонтерів, адже реєстрація є абсолютно добровільною. Саме цей факт додає впевненості у тому, що до проекту долучаються невипадкові люди, а лише ті, для яких участь у ньому справді важлива!

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Автор: Лінкова О.О.