Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Двостороння академічна мобільність з Університетом Фоджа (Італія) в рамках програми Еразмус+

Двостороння академічна мобільність з Університетом Фоджа (Італія)  в рамках програми Еразмус+лютий-липень 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В рамках програми академічної мобільності Еразмус+ з Університетом Фоджа (Італія) до нашого Університету приїхав на семестрове навчання студент-італієць Алессандро Тассо. Увесь весняний семестр Алессандро навчався в Інституті філології, обравши для навчання наступні дисциплін: «Педагогіка», «Філософія та релігієзнавство», «Практика усного та письмового мовлення», «ІКТ в педагогіці» та «Класична філологія».

Вдячні програмі Еразмус+ за широкі можливості для провадження академічної мобільності для студентів та викладачів, сподіваємося на подальшу співпрацю з європейськими партнерами.

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Автор: Виговська О.С.