Images-loading

Перше засідання студентського Профкому у 2017-2018 н.р.

Перше засідання студентського Профкому у 2017-2018 н.р.13 вересня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

13 вересня 2017 року традиційно, починаючи новий навчальний рік, Профком зібрався на своє перше засідання. На засіданні були присутні всі представники профбюро структурних підрозділів Університету, проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства Олена Євгеніївна Бондарева та голова ППОС Оксана Володимирівна Перепельченко.

Під час засідання піднімались такі питання, як: «Профспілкова діяльність та активна громадська позиція студентів», «Зміцнення соціально-економічного захисту студентів», «Відповідальне ведення профспілкової документації», «Обачне та організоване ставлення до забезпечення потреб студентства – щомісячні проїзні квитки тощо», «Вчасне подання заяв на членство від студентів-першокурсників».

Мова йшла про сучасні умови соціально-економічної трансформації, що відбуваються в Україні. Тому, профспілкова організація студентів залишається на засадах захисту прав та інтересів студентів-грінченківців.

Профспілка студентів відіграє важливу роль у піклуванні про кожного студента-члена профспілки. Це напружена та відповідальна робота, і саме вона вказує на удосконалення методів профспілкової діяльності. Ми готові вивчати і брати до уваги уроки пройдені профспілками інших університетів і розвивати наявні паростки нового.

Первинна профспілкова організація студентів Університету визначає напрями своєї діяльності з урахуванням повноважень, передбачених Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», статутних завдань Профспілки, рішень центральних органів Профспілки з метою об’єднання і координації спільних дій щодо представництва і захисту соціально-економічних прав та інтересів членів студентської профспілки.