Images-loading

Відкрита лекція Романа Шеремети «Фактори економічного розвитку»

Відкрита лекція Романа Шеремети  «Фактори економічного розвитку»15 вересня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

15 вересня 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка Роман Шеремета, доктор філософії з економіки, професор Школи менеджменту імені Уезерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (Weatherhead School of Management Case Western Reserve University (США), прочитав відкриту лекцію на тему “ Фактори економічного розвитку”, у якій розкрив роль ціннісного світогляду та освіти для економіки.

У рамках зустрічі відбулася презентація книги “Реформація. Успіх Європи і шанс для України” (за ред. Романа Шеремети та Ольги Романенко), написаної вченими із п’яти країн світу, у якій проаналізовано причинно-наслідковий зв’язок між Реформацією і подальшим економічним та науковим розвитком країн Європи.

У ході обговорення своїм досвідом та ідеями з присутніми поділилися Джордж Роллер, доктор юридичних наук, професор, директор Центру державного управління імені Кеннеді при Конгресі США; Ольга Романенко, кандидат економічних наук, член Ради молодих вчених при МОНУ; Олег Шеремета, кандидат медичних наук.

Матеріали надано: НМЦ досліджень, наукових проектів та програм