Міжнародний круглий стіл «Сучасна освіта в контексті глобалізації суспільного простору: виклики, проблеми, перспективи»

Міжнародний круглий стіл06 жовтня 2017 р.
м. Київ, бульвар І. Шамо, 18/2

06 жовтня 2017 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Українсько-польсько-американський круглий стіл «Сучасна освіта в контексті глобалізації суспільного простору: виклики, проблеми, перспективи» за участі професорів Сілезького університету (Польська Республіка) Едіти Видавської, Єви Висоцької та професора Університету Монтани (США) Лізи Бленк.

Учасниками заходу стали наукові, науково-педагогічні, педагогічні співробітники Інституту, студенти-магістранти спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Педагогіка вищої школи». Мета проведення круглого столу передбачала налагодження співпраці, обмін професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти означених країн. На зустрічі було обговорено, серед іншого, проблеми організації освітнього процесу підготовки фахівців дошкільних навчальних закладів, початкової школи; тенденції в системі інклюзивної освіти; проблеми взаємовідносин «держава - школа – батьки» у глобальному вимірі тощо.

Організатори заходу: О.В. Котенко, Л.Л. Хоружа, Н.В. Кошарна.

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти
Автор: Виговська О.С.

Міжнародний круглий стіл