Під патронатом Благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна" проходить XXVI Міжнародний телевізійний пісенний фестиваль творчої молоді та студентів "Доля", у якому бере участь загальноуніверситетська творча студія "Натхнення" під керівництвом Машковської Наталії Вікторівни.

Від студії у конкурсі бере участь Скібіцька Анастасія (студентка ІІІ курсу, Інститут філології). Вітаємо керівника студії та учасницю Фестивалю з перемогою у першому конкурсному відборі та бажаємо подальших успіхів у Конкурсі!!!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів