Images-loading

Представники Університету Грінченка взяли участь у Міжнародній конференції «Україна миротворна»

Представники Університету Грінченка взяли участь у Міжнародній конференції «Україна миротворна»19 жовтня 2017 року 
м. Київ

 

 

 

19 жовтня 2017 року у Києві відбулась міжнародна конференція «Україна миротворна. Проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення: роль урядів, громадянського суспільства і релігійних організацій». Організаторами конференції виступили Федерація всесвітнього миру та Організація Об'єднаних Націй.

У заході взяли участь понад 300 гостей із різних країн світу, серед яких: парламентарії, Посли миру, представники урядових організацій, науковці, освітяни, представники громадських організацій та міжнародні гості. Київський університет імені Бориса Грінченка на заході представляли співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів – Валентина Осадча, яка є Послом миру в України, та Ольга Медведська.

На Конференції обговорювали питання:

  • «Роль Парламентаріїв у збереженні миру в Європі і світі» (спікер – Анатолій Толстоухов, Президент «Центру практичної філософії», народний депутат України І, ІІІ, ІV, VI скликань;
  • «Діалог як компонент побудови соціального капіталу» (спікер – Др-р Майкл Балкомб, Голова ФСМСЄ, Європа);
  • «Міжконфесійний діалог як запорука миру» (спікер – Андрій Юраш, Голова Державного комітету України у справах національностей і релігій;
  • «Абсолютні цінності та добро як шлях до сталого миру» (спікер – Др-р Кацумі Оцука, Голова Федерації всесвітнього миру, Європа);
  • «Психологія миру як засіб реабілітації учасників збройних конфліктів» (автор доповіді – Ольга Богомолець, Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України VIII скликання).

Захід пройшов у конструктивному діалозі, об’єднуючи представників із різних сфер діяльності у спільному бажанні поширювати ідеї культури лідерства та миру у нашому суспільстві й світі.

Участь у таких зустрічах є надзвичайно важливою, адже дозволяє консолідувати величезний миротворчий потенціал та досвід нашої країни та з'єднати його з різноманітними міжнародними миротворчими програмами.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів