О.Г. Фіданян взяла участь у засіданні Вченої ради Університету Грінченка

О.Г.Фіданян взяла участь у засіданні Вченої ради Університету26 жовтня 2017 року 
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

26 жовтня 2017 р. відбулось чергове засідання Вченої ради Університету, на якому була присутня О.Г. Фіданян, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Олена Григорівна долучилась до обговорення питання про створення та впровадження університетської моделі підвищення кваліфікації вчителів в умовах реалізації нової української школи. Університетську модель презентували директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка М.Ф. Войцехівський та завідувач НМЦ інформаційних технологій В.В. Бойченко. Члени Вченої ради ознайомились із досвідом ІППО у створенні інноваційної моделі підвищення кваліфікації вчителів шкіл м. Києва та інших міст України. Особливостями цієї моделі є активне залучення партнерських організацій та установ; розробка нових програм підвищення кваліфікації (зокрема, програма розвитку педагогічного персоналу НЗ, оновлена модель курсів ПК, тематичні та авторські курси); створення електронних освітніх ресурсів для професійного розвитку педагогів тощо.

О.Г. Фіданян наголосила на вагомому внеску Університету Грінченка у розбудову нової української школи через запропоновану та апробовану модель перепідготовки вчителів; подякувала за роботу та побажала успіхів у реалізації презентованої моделі.