Історичний квест «Київ – моя столиця»

Історичний квест «Київ – моя столиця»28 жовтня 2017 року
м. Київ, ст. м. Золоті Ворота

28 жовтня 2017 року команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка провела загальноуніверситетський історичний квест “Київ – моя столиця”, у якому взяли участь представники всіх структурних підрозділів.
Команди зібралися на станції метро Золоті Ворота і отримали завдання для проходження маршруту, який складався із восьми точок:

1. Софіївський собор.
2. Львівська брама.
3. Михайлівський Золотоверхий собор.
4. Васильківська церква.
5. Володимирська гірка.
6. Пейзажна алея.
7. Ярославів Вал.
8. Десятинна церква.

За результатами проходження всіх етапів найкраще проявила себе команда Факультету права та міжнародних відносин, яка посіла I місце і отримала головний приз – кубок переможця історичного квесту “Київ – моя столиця” 2017 року.

II місце виборола команда Інституту мистецтв, а III – команда Історико-філософського факультету. Урочисте нагородження переможців квесту відбулося біля пам’ятника Борису Грінченку. Дякуємо всім організаторам та учасникам за пізнавальний та емоційно наповнений захід!

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Історичний квест «Київ – моя столиця»