Images-loading

Методологічний семінар від стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Методологічний семінар від стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта

14 листопада 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

 

14 листопада в Університеті Грінченка професор департаменту викладання та навчання Коледжу освіти та гуманітарних наук Університету Монтани (США), доктор філософії в галузі природничих наук Ліза Марі Бленк провела методологічний семінар «Навчання, засноване на дослідженнях. 50 % теорії та 50 % практики – це можливо!».

Д-р Ліза Марі Бленк презентувала американський досвід втілення в університетах принципів навчання, заснованого на дослідженнях; поділилася механізмами реалізації принципу 50% теорії та 50% практики в освітньому процесі університетів США; залучила аудиторію до обговорення викликів, які стоять перед сучасними викладачами та вчителями.

Презентація д-ра Лізи Марі Бленк.

Сайт Inside Teaching – a living archive of practice, на якому представлені навчальні відеоролики, приклади уроків, есе практиків, результати наукової роботи студентів та багато інших цінних матеріалів.

Запрошуємо зареєструватися на відкриту лекцію «Як опублікувати свої ідеї та результати досліджень у рейтингових міжнародних наукових виданнях», яку д-р Ліза Марі Бленк проведе 28 листопада.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм