Images-loading

Делегація Університету Грінченка взяла участь у наукових заходах у м. Братислава (Словаччина), Відні та Клагенфурт (Австрія) на запрошення Уряду федеральної землі Каринтія

Делегація Університету Грінченка взяла участь у наукових заходах у м. Братислава (Словаччина), Відні та Клагенфурт (Австрія) на запрошення Уряду федеральної землі Каринтія

13-18 листопада 2017 року

 

 

 

 

13-18 листопада 2017 року делегація Київського університету імені Бориса Грінченка у складі завідувача кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, д.і.н., проф. Ігоря Жалоби та Голови наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, студентки 5-го курсу Факультету права та міжнародних відносин Олександри Гондюл перебувала у закордонному відрядженні у м. Братислава (Словаччина), Відні та Клагенфурт (Австрія) на запрошення Уряду федеральної землі Каринтія.

14 листопада 2017 року у Посольстві України в Словацькій Республіці в м. Братислава відбувся науковий круглий стіл «Україна – Словаччина: розвиток двосторонніх відносин та дійові особи», присвячений 100-річчю української дипломатії. У заході взяли участь українські та словацькі історики, науковці, політологи, представники МЗС Словацької Республіки, мас-медіа, студенти, члени української громади. Із промовою перед присутніми виступив Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка, який звернув увагу на складну історію зовнішньополітичної служби України, виникненні та становленні МЗС України. Окремо Посол зупинився на питанні розвитку українсько-словацьких двосторонніх відносин.

15 листопада 2017 року у Віденському університеті делегація взяла участь в українсько-австрійській науковій конференції «Україна і Австрія – сто років тому». Організаторами заходу виступили Посольство України в Австрії, Австрійсько-українське товариство, Віденський університет і Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин. Доповідачами виступили професори Ірина Матяш (Київ), Ігор Дацків (Тернопіль), Олег Павлишин (Львів), а також професори Андреас Каппелер, Крістоф Аугустиновіч та Керстін Йобст (Відень). У виступах було окреслено період становлення української державності у 1917-1920 роках у контексті міжнародних зв’язків УНР та ЗУНР, а також перші кроки зі становлення української дипломатичної служби.

16-17 листопада 2017 року делегація Університету була учасником Міжнародної конференції «Діалог та культура», у рамках якої було проведено панельну дискусію на тему «Мультикультуралізм: Протистояння – Емоції – Комунікації», а також 28-й Європейський Конгрес етнічних меншин. Традиційно місцем проведення конференції та конгресу виступає столиця федеральної землі Каринтія м. Клагенфурт. Цього разу міжнародні експерти обговорювали тему «Етнічні групи в епоху цифрового світу».

 

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм