Images-loading

Прийом делегації з Ціньхайської академії соціальних наук (КНР)

Прийом делегації з Ціньхайської академії соціальних наук (КНР)

22 листопада 2017 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2 

 

 

 

 

З метою налагодження партнерських зв’язків до Київського університету імені Бориса Грінченка з тижневим візитом завітала делегація з Ціньхайської академії соціальних наук (Китайська Народна Республіка).

22 листопада у приміщенні ректорату відбулась офіційна зустріч ректора Університету Грінченка Віктора Огнев’юка з представниками делегації: Cун Фапіном, віце-президентом Ціньхайської академії соціальних наук; Чжао Сяо, директором департаменту наукових досліджень Ціньхайської академії соціальних наук; Мао Цзяньхуей, професором Ціньхайської академії соціальних наук. На зустрічі також були присутні Наталія Віннікова, проректор з наукової роботи; Іван Семеніст, завідувач кафедри східних мов та перекладу; Ольга Виговська, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти; Ху Жунсі, доцент кафедри східних мов і перекладу; Щербаков Я.І., старший викладач кафедри східних мов і перекладу.

Під час зустрічі сторони домовились про розвиток двосторонніх відносин, сприяння академічній мобільності студентів і персоналу, організації спільних наукових досліджень, підписання угоди про міжнародне співробітництво.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти