Images-loading

Відкрита лекція «Як опублікувати свої ідеї та результати досліджень у рейтингових міжнародних наукових виданнях» від стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта

28 листопада 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

28 листопада в Університеті Грінченка професор департаменту викладання та навчання Коледжу освіти та гуманітарних наук Університету Монтани (США), доктор філософії в галузі природничих наук Ліза Марі Бленк прочитала відкриту лекцію «Як опублікувати свої ідеї та результати досліджень у рейтингових міжнародних наукових виданнях».

Д-р Ліза Марі Бленк розказала про етапи написання наукової статті для міжнародних рецензованих видань; наголосила на ключових питаннях, які має ставити перед собою науковець у своєму дослідженні; висвітлила основні тенденції розвитку сучасних наукометричних видань.

Презентація д-ра Лізи Марі Бленк

Запрошуємо всіх бажаючих зареєструватися на методологічний семінар д-ра Лізи Марі Бленк «Використання сучасних освітніх технологій: досвід університетів США», який відбудеться 19 грудня 2017 року.

Реєстраційна форма

Про захід

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм