Images-loading

Концертна програма Національного академічного оркестру народних інструментів України

Концертна програма Національного академічного оркестру народних інструментів України

01 грудня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка 

 

 

 

 

01 грудня 2017 року, в рамках Грінченківської декади, у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась концертна програма «Європейський вибір».

Відкриття патріотичного проекту розпочалося зі спогадів про страшні події розгону «Беркутом» учасників мирної акції протесту у Києві в ніч проти 30 листопада 2013 року. Ректор Віктор Олександрович Огнев’ юк поділився з глядачами тим, що саме змусило його 4 роки тому сказати на весь світ «Я не боюся!» Зокрема, він зазначив, що та ніч стала переламним моментом у свідомості кожного українця. І тому, наступного дня на поклик дітей вийшов ректорат нашого Університету, співробітники і студенти, почали збиратися тисячі людей, - проти свавілля, щоб захистити свою свободу, гідність, щоб відстояти свій вибір, побудувати цивілізовану, європейську, демократичну, вільну Україну. В перший день грудня майже мільйонна хода примусила силовиків відступити…Почалась історія нової Української Держави.

Із символічною назвою «Європейський вибір» продовженням заходу став урочистий концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України під керівництвом Народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка - Віктора Омеляновича Гуцала.

Сьогодні НАОНІ – це колектив унікальних музичних традицій, зібрання рідкісних музичних інструментів та віртуозних майстрів-виконавців, репертуар якого складають кращі зразки народно-інструментального мистецтва всіх регіонів України, а також твори українських і зарубіжних авторів.

Концертна програма була досить насиченою: з яскравим українським колоритом у виконанні оркестру пролунали відомі переможні хіти минулих конкурсів Євробачення. Кожен інструментальний номер викликав у глядачів шалений вибух позитивних емоцій та шквал бурхливих оплесків.

Неповторне свято музики закінчилося виконанням творів на «біс», лише тоді повна зала глядачів відпустила гостей зі сцени. По завершенню концерту грінченківці щиро дякували оркестру за мелодійний та надзвичайно потужний, енергійний виступ.

 

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів
Автор: Ольга Медведська