Images-loading

Стажування Лауреата Нагороди імені Івана Виговського – професора Університету Грінченка Ігоря Срібняка

Стажування Лауреата Нагороди імені Івана Виговського –  професора Університету Грінченка Ігоря Срібняка

  

 

 

 

  

1 грудня 2017 р. завершився перший етап (з шести запланованих) науково-дидактичного стажування завідувача кафедри всесвітньої історії Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора історичних наук, професора Ігоря Срібняка – Лауреата Нагороди імені Івана Виговського. Перший етап стажування проходив на Історико-соціологічному факультеті Білостоцького університету (UwB) (Республіка Польща).

Під час стажування Ігор Володимирович завершив роботу над тестом монографії (з серії «Енциклопедія полону») «Український Rastatt: «…Піднести український нарід як націю на те становисько в міжнароднім концерті, яке по праву належить їй», яка має вийти друком у квітні-травні 2018 р.

За сприяння Studiumu Europy Wschodniej, І.Срібняк опублікував три наукові статті у спеціалізованих історичних часописах (див. за посиланнями: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/20013

http://istorstudio.kubg.edu.ua/index.php/journal/article/view/77

http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/20490

Ще одна стаття була опублікована в журналі, який входить до міжнародних наукометричних баз даних Scopus і Web of Science (див.: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/20933).

За час стажування Ігор Срібняк розробив лекційний курс «Таборовий та позатаборовий простір українців в Європі (обставини перебування полонених, інтернованих, емігрантів у Польщі та суміжних країнах, 1914-1939 рр.)», який був прочитаний студентам Історико-соціологічного факультету UwB.

29 листопада відбулась інавгураційна лекція Ігоря Срібняка у Білостоцькому Університеті – «Каліш: Центр суспільно-культурного життя українського вояцтва в Польщі (1921-1939 рр.)».

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти