Вітаємо директора бібліотеки Тетяну Сергіївну Опришко з отриманням стипендії Національної стипендіальної програми Словацької Республіки!

12 stypendiia slovakiia

Директор бібліотеки Університету Грінченка Опришко Тетяна Сергіївна здобула місячну стипендію Національної стипендіальної програми Словацької Республіки!

Темою проекту є вивчення передового європейського досвіду бібліотечного обслуговування користувачів з особливими потребами. В ході дослідження заплановано відвідання декількох провідних бібліотек Словаччини, вивчення традиційних та нетрадиційних сервісів вузівських бібліотек, облаштування бібліотечного простору, вивчення досвіду підготовки студентів спеціальності «Бібліотечна справа» в декількох університетах Словаччини, шляхів підвищення інформаційної грамотності студентів, викладачів та науковців. Результатом стажування мають стати наукові публікації та запровадження тісної співпраці між однією з бібліотек Словаччини та Київського університету імені Бориса Грінченка.

Термін перебування заплановано на червень 2018 р.

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти