Images-loading

Відкриті лекції професорів з Китайської академії соціальних наук (м. Пекін, КНР)

Відкриті лекції професорів з Китайської академії соціальних наук  (м. Пекін, КНР)

20 грудня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

  

 

20 грудня 2017 року Університет Грінченка відвідала делегація з Китайської академії соціальних наук (КНР). В рамках одноденного візиту професори Академії прочитали лекції для студентів Інституту філології та Історико-філософського факультету:

  • лекція Хе Сінляна, доктора наук, професора, академіка Китайської академії соціальних наук, «Трансформаційні процеси в китайському суспільстві: протиріччя та шляхи їх подолання»;
  • лекція Ші Джінбо, доктора наук, професора, академіка Китайської академії соціальних наук «Нові досягнення Китаю в розвитку та процвітанні традиційних культур»;
  • лекція Фан Ніна, директора Інституту політичних наук Китайської академії соціальних наук «Чотири основних політичних результати у розбудові та модернізації Китаю».

Після лекцій відбулась зустріч професорів Академії з Ректором Університету Грінченка Віктором Огнев’юком, проректором з наукової роботи Наталією Вінніковою, завідувачем кафедри східних мов та перекладу Іваном Семеністом, завідувачем НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Ольгою Виговською. На зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та створення у майбутньому спільного центру дослідження Китаю.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти