Прийом делегації з Варшавського університету

Прийом делегації з Варшавського університету

08 лютого 2018 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

  

 

08 лютого 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася зустріч з директором Інституту Європеїстики Варшавського Університету, професором, доктором hab. Адамом Войташчиком та керівником субрегіональних студій Інституту Європеїстики, професором, доктором hab. Юзефом Тимановські.

Участь у зустрічі від Університету Грінченка взяли: проректор з наукової роботи Наталія Віннікова, декан Факультету інформаційних технологій та управління Алла Михацька, декан Факультету права та міжнародних відносин Ігор Грицяк, декан Історико-філософського факультету Олена Александрова, відповідальна за наукову роботу та міжнародну співпрацю ФІТУ Олена Акіліна, завідувач кафедри фінансів та економіки Андрій Рамський, професор кафедри фінансів та економіки Валерія Лойко, доцент кафедри фінансів та економіки Юрій Карягін, завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Ігор Жалоба, професор кафедри управління Наталія Орлова, доцент кафедри всесвітньої історії Дмитро Гринь, професор кафедри філософії Олександр Горбань, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Ольга Виговська.

Під час зустрічі польські професори ознайомилися зі структурою, особливостями освітньої та наукової діяльності Університету Грінченка. Також було обговорено перспективи співпраці між двома університетами.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти