Святкування китайського Нового року – Свята Весни

Святкування китайського Нового року – Свята Весни

09 лютого 2018 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

  

 

09 лютого 2018 року відбулися урочистості з нагоди традиційного китайського Нового року – Свята Весни. Організатори заходу – Київський університет імені Бориса Грінченка та відділ освіти Посольства Китайської Народної Республіки в Україні. Участь у заході взяв Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Ду Вей. До святкування Нового року долучилися дипломатичні представники Посольства з родинами, представники компаній, студенти різних навчальних закладів з усієї України, школярі та інші гості.

Розпочалися урочистості промовою високоповажного Посла Ду Вея, який звернувся до усіх присутніх з вітальним словом. Ректор нашого університету Віктор Огнев’юк також привітав гостей і колег зі Святом Весни. «Китайський народ зберіг давні традиції. І це показує, що якщо маєш цінності й дотримуєшся їх, то обов’язково досягнеш успіху!» – наголосив Віктор Олександрович.

Захід продовжився святковим концертом з чудовими емоційними номерами, сповненими китайським колоритом. Також серед них був і наш запальний український гопак від студентів Інституту мистецтв.

Нам надзвичайно приємно, що Посольство Китайської Народної Республіки відзначало Свято Весни у стінах Київського університету імені Бориса Грінченка. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності