Images-loading

Університет Грінченка на Ярмарку професій

22 лютого 2018 року
м. Фастів

22 лютого 2018 року Університет Грінченка взяв участь у Ярмарку професій, який був організований Фастівським районним центром зайнятості (м. Фастів). На захід було запрошено учнів 9-11 класів 35-ти ЗОШ Київської області.

Під час ярмарку старшокласники отримали детальну інформацію про Університет та спеціальності, консультації щодо Правил прийому – 2018, запрошення на персональні дні відкритих дверей і, уже традиційно, талісмани для успішного складання ЗНО. Разом з тим, на головному екрані Фастівського міського палацу культури транслювалися яскраві та динамічні відеоролики Університету, що ще більше привертало увагу школярів та спонукало підійти до виставкового столу нашого ВНЗ.

Співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності надзвичайно вдячні за запрошення, чудово організований захід та зацікавлену аудиторію!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності