Images-loading

Грінченківці привітали Київський міський Центр роботи з жінками з 20-ю річницею

Грінченківці привітали Київський міський Центр роботи з жінками з 20-ю річницею

27 лютого 2018 року

 

 

  

 

У лютому 2018 р. виповнилося 20 років від дня створення Київського міського Центру роботи з жінками КМДА. Ця унікальна установа соціального спрямування є партнером держави у співпраці влади та громади щодо втілення інформаційно-просвітніх заходів для киян та молоді, направлених на допомогу жінкам, захист їх прав, утвердження гендерної рівності та протидії домашньому насильству тощо.

До реалізації діяльності Центру завжди долучаються грінченківці, беручи участь у круглих столах, тренінгах, лекційних заняттях та культурно-мистецьких заходах. Також Центр надає можливість проходження навчально-виробничої практики та офіційно працевлаштовує студентів Університету.

27 лютого волонтерська творча група Київського університету імені Бориса Грінченка організувала й провела для співробітників Центру та гостей Ювілейну святкову концертну програму, в якій взяли участь: Костянтин Кукушкін (студент Інституту мистецтв), Регіна Пилипенко та Олександра Щітка (студентки Інституту філології), Анастасія Скібіцька, Антоніна Задорожна, Катерина Любченко (солісти загальноуніверситетської вокальної студії «Натхнення», керівник – Наталія Машковська). Ведучою урочистостей була завідувач НМЦ СГВОДС Оксана Перепельченко.

Захід відбувся за участі директора Департаменту соціальної політики Юрія Крикунова, представників державних установ, Національної ради жінок України, Спілки киянок, Спілки ділових жінок столиці, представників Управління з гендерних питань та взаємодії з громадськими організаціями м.Києва, Благодійних фондів (БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України, ВБО «Благодійний фонд «Фармак», Київський БФ «Діабетик», БФ «Український рушник» та ін.).

 

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів