Images-loading

Грінченківці на урочистому прийомі з нагоди офіційного візиту до України Федерального Президента Республіки Австрія пана Александра Ван дер Беллена та пані Доріс Шмідауер

13 березня 2018 року

13 березня 2018 року до України з триденним офіційним візитом прибув Федеральний президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен та його дружина Доріс Шмідауер у супроводі Міністра закордонних справ Карін Кнайссль та великої делегації з питань економіки та культури. З цієї нагоди Посольством Республіки Австрії в Україні був даний урочистий прийом, у якому від Київського університету імені Бориса Грінченка взяв участь завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права проф. Жалоба Ігор Володимирович.

Матеріали надано Факультетом права та міжнародних відносин
Козачук Л. В.