Images-loading

Візит делегації Університету Грінченка до Китайської Народної Республіки

Візит делегації Університету Грінченка до Китайської Народної Республіки

14-20 березня 2018 року
Китайська Народна Республіка

 

 

  

 

З 14 по 20 березня 2018 року делегація Київського університету імені Бориса Грінченка на чолі із ректором В.О. Огнев’юком з офіційним візитом відвідала Китайську Народну Республіку.

У Пекіні делегація зустрілася з відомим китайським економістом, віце-президентом Китайської академії соціальних наук, депутатом Всекитайських зборів народних представників – академіком Цай Фанем. Також пройшли офіційні переговори з керівництвом Національного інституту соціального розвитку Китайської академії соціальних наук, за результатами яких ректор Університету В.О.Огнев’юк та директор Інституту Чжан Ї підписали договір про міжнародне співробітництво. Договором передбачено створення в Київському університеті імені Бориса Грінченка Центру китаєзнавства (Centre of Chinese Studies).

У ході візиту до провінції Цзянсу (м. Сюйчжоу) делегація Університету провела низку переговорів з керівництвом Педагогічного університету Цзянсу, адміністрацією міста Сюйчжоу щодо співпраці у сфері спільних наукових досліджень, академічних обмінів та студентської мобільності. Ректор Університету В.О.Огнев’юк та ректор Педагогічного університету Цзянсу Чжоу Ругуан підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо освітнього та науково-дослідного співробітництва між університетами. Для студентів і викладачів Педагогічного університету Цзянсу ректор В.О.Огнев’юк прочитав лекцію на тему “Кунфу-цзи та Василь Сухомлинський: філософія виховання – тисячолітній діалог Учителів”. Також делегація Університету зустрілася із українськими студентами, які навчаються у Педагогічному університеті Цзянсу.

Під час візиту до КНР делегація Університету мала змогу відвідати батьківщину видатного філософа та мислителя Конфуція – місто Чуйфу (провінція Шандунь), Інститут Конфуція. У ході зустрічі делегації із керівником адміністрації міста Чуйфу було обговорено можливості співпраці Університету Грінченка і Чуйфуського педагогічного університету.

 

Матеріали надано Вінніковою Н. М., проректором з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка