31-денний марафон лідерства

26 березня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

26 березня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочався 31-денний марафон лідерства, організований Центром програм лідерства служіння.

31 DAYS OF LEADERSHIP - це марафон для студентів, що покликаний протягом 5 тижнів ознайомити із ключовими темами, що пов'язані з лідерством та лідерством служінням.

За перші дні марафону студенти взяли участь у челенджі «Про лідерство одним словом» та тематичному квесті.

Це тільки початок, а тому студентів чекає ще багато різноманітих завдань, дискусій, майстер-класів, тренінгових сесій, а також перегляд кінофільмів та перше засідання книжкового клубу.

Детально про марафон можна дізнатись в ауд. 205а, навчального корпусу №1 та на сайті: cpls.kubg.edu.ua.

Матеріали надано Центром програм з лідерства служіння