Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (з методикою їх викладання)»!

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Українська мова, література (з методикою їх викладання)»!

28 березня 2018 року
м. Умань

28 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (з методикою їх викладання)».

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції Іваненко Ірина, студентка V курсу Інституту філології здобула диплом ІІІ ступеня за роботу «Реалізація авторської методики у підручнику з української мови для учнів 9 класу з поглибленим вивченням філології»».

Вітаємо переможницю і наукового керівника Караман Ольгу Володимирівну, кандидата педагогічних наук, професора, професора кафедри української мови Інституту філології.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського...