Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Романо-германських мов та літератур (з методикою їх викладання)»!

Вітаємо переможця  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Романо-германських мов та літератур (з методикою їх викладання)»!

17 квітня 2018 року
м. Київ

17 квітня 2018 року на базі Київського національного лінгвістичного університету відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Романо-германських мов та літератур (з методикою їх викладання)».

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції Рекша Михайло, студент ІV курсу Інституту філології здобув диплом ІІ ступеня за роботу «Структура і прагматика виступів англомовної творчої еліти на церемонії вручення премії «Оскар».

Вітаємо переможця і наукового керівника Калитюк Лілію Петрівну, кандидата філологічних наук, доцент, доцент кафедри германської філології Інституту філології.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського ...