Університет Грінченка на Ярмарку професій

18 квітня 2018 року
Київська обл., смт. Бородянка

18 квітня 2018 року співробітники та практиканти НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності представили Університет Грінченка на Ярмарку професій, який був організований Бородянським районним центром зайнятості (Київська обл., смт. Бородянка).

Захід відвідали учні 9-11 класів шкіл Бородянського району Київської області.

У рамках Ярмарку, що проходив у ДПТНЗ «Бородянський професійно-аграрний ліцей», представники мали змогу не лише презентувати свій навчальний заклад, а й безпосередньо поспілкуватися з майбутніми студентами, проконсультувати їх щодо вступу та спеціальностей.

У своєму презентаційному виступі представники нашого Університету розповіли про нові перспективні спеціальності, запросили на дні відкритих дверей та зробили акцент на активній міжнародній діяльності нашого ВНЗ, що сприяє обміну освітнім досвідом, адаптації кращих зарубіжних практик та мотивації студентів до успішного навчання.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Університет Грінченка на Ярмарку професій