Images-loading

Мистецький проект Олександра Плохотнюка «Чарівна музика весни»

17 квітня 2018 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

17 квітня 2018 р. у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Мистецький проект «Чарівна музика весни» завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв, кандидата педагогічних наук, доцента, лауреата міжнародних конкурсів Олександра Плохотнюка.

Арт-куратор проекту – заступник директора Інституту мистецтв з науково-педагогічної та творчої роботи Ганна Кондратенко.

У сольному концерті прозвучали академічні, народні та естрадно-джазові музичні твори у виконанні О. С. Плохотнюка (труба) за участі оркестру «GRANDACCORDEON» Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (художній керівник – народна артистка України, професор Євгенія Черказова), Камерного оркестру Інституту мистецтв (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України, доцент Володимир Ткачук), солістів – студентів класу О лександра Плохотнюка – Дмитра Тімоновського та Антоніни Костинюк, концертмейстера–лауреата міжнародних конкурсів Дениса Бочарова, джаз-ансамблю «Традиція» (художній керівник – Олександр Плохотнюк), театру танцю «Грін» (художній керівник – завідувач кафедри хореографії, кандидат мистецтвознавства Тетяна Медвідь).

Ведучі проекту Катерина Гринчук і Владислав Федоров.

У концертній програмі лунали академічні твори барочної музики, романтичні пасажі роялю, атмосферу ліричних блюзових мелодій змінювали світові естрадні шедеври. Чудову теплу атмосферу музичного свята, доповнювали інтонації джазу та афро-кубинської музики, тому Мистецький проект Олександра Плохотнюка став справжнім джерелом музики весни і добра!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів