Images-loading

Зробимо Україну чистою!

21 квітня 2018 року
м. Київ

Вже кілька років в Україні існує весняна акція «Зробимо Україну чистою»: небайдужі громадяни збираються разом та прибирають у парках, скверах, на набережних міст.

Цьогоріч таке прибирання відбулось 21 квітня. До загальноміської ініціативи традиційно долучився і Київський університет імені Бориса Грінченка. З метою створення екологічного місця відпочинку, комфортного для киян, студенти та співробітники прибирали міський парк «Наталка», що знаходиться в Оболонському районі.

«Наші міста завалені сміттям. Не загадкові шкідники, а ми самі, наші сусіди чи друзі перетворили парки й озера, вулиці й дитячі майданчики на смітники, – зазначають організатори акції. – Ми, українці, наче забули себе справжніх – дбайливих та охайних господарів».

Ставши учасниками акції «Зробимо Україну чистою», грінченківці вкотре засвідчили свою впевненість в тому, що покращити ситуацію можна шляхом трьох кроків: не смітити, гуртом прибрати у своєму шматочку країни, збільшуючи простір чистоти, та долучати до цих простих, але таких корисних дій інших людей.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів
Автор: Ольга Медведська​