Images-loading

Артеківці знайомляться з Університетом Грінченка

Артеківці знайомляться з Університетом Грінченка

27 квітня 2018 року
м. Київ, Пуща-Водиця

 

 

  

27 квітня 2018 року Університет Грінченка взяв участь у «Ярмарку професій», що пройшов в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця).

Такий профорієнтаційний захід було організовано під час IІІ-ої тематичної зміни Соціокультурний проект «Ярмарок професій», учасниками якої є 950 дітей пільгових категорій з усієї України. Артеківці-підлітки мають змогу відвідати заходи з професійного інформування, орієнтування, самовизначення, а наймолодші – ознайомитися з різноманітним світом професій.

Співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності, представники Факультету права та міжнародних відносин і Юридичної клініки «АСТРЕЯ» також стали частинкою цієї яскравої тематичної зміни. На Ярмарку грінченківці у цікавій формі познайомили дітей з нашим університетом та коледжем, розповіли про різні спеціальності, даруючи щирі усмішки та корпоративні дрібнички.

Дякуємо МДЦ «Артек» та Київському міському центру зайнятості за запрошення та чудово організований захід! Сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності