Images-loading

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»!

Вітаємо переможницю II туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»!

26-27 квітня 2018 року
м. Дрогобич

26-27 квітня на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки».

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції Ткаченко Катерина, студентка V курсу Педагогічного інституту здобула диплом І ступеня за роботу «Буктрейлер як засіб педагогічного просвітництва батьків».

Вітаємо переможницю та наукового керівника Новик Ірину Михайлівну, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм