Images-loading

Вітаємо переможницю IX Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю «Хай пісня скликає друзів – 2018»!

23-26 квітня 2018 року
м.Чернівці

23-26 квітня 2018 р. у м.Чернівці відбувся IX Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів».

Цей унікальний проект зібрав разом чудові хорові і вокальні колективи, солістів-вокалістів з усієї України, близького та далекого зарубіжжя. Так, до столиці Буковини з'їхалися 100 солістів і 42 колективи. Учасники мали можливість виступати на різних концертних майданчиках (у філармонії, Академічному палаці, а також на території Резиденції), спілкуватися з відомими музикантами, композиторами, диригентами, підвищити свій професійний рівень, краще пізнати один одного та обмінятися творчими здобутками.

Конкурс проводився у п'яти номінаціях, а членами журі були відомі музиканти та музикознавці з Молдови, Австрії, Румунії, України і Китаю.

Лауреатом І премії у номінації «Естрадний сольний спів» (ІІІ вікова категорія) стала Антоніна Задорожна – студентка Інституту філології Університету Грінченка, солістка загальноуніверситетської вокальної студії «Натхнення» (керівник – Наталія Машковська).

Вітаємо!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів