III Міжнародний HR Форум

12 травня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

12 травня 2018 року, відбувся ІІІ Міжнародний HR Форум, організаторами якого стали громадська організація «Київська ініціативна група Альпбаха» та Інститут журналістики Університету Грінченка.

Генеральним партнером Форуму виступила компанія Henniger Winkelmann Consulting, офіційним партнером – Konica Minolta Ukraine.

Кількість учасників становила понад 60 осіб, серед яких були студенти і випускники університетів України (напрямів журналістика, реклама та PR, маркетинг, право, фінанси, психологія, філологія та ін.), а також молоді фахівці різних сфер.

Розпочався форум з привітального слова Олени Росінської, кандидата філологічних наук, доцента, заступника директора Інституту журналістики з науково методичної та навчальної роботи.

На панельній дискусії виступила Тетяна Гузенко, експерт з комунікацій The Communication Reform Group, кандидат наук із соціальних комунікацій, начальник управління інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації, яка розвіяла міфи про державну службу та мотивувала молодь залучатися до створення позитивних змін у країні.

Доктор Томас Вінкельманн, партнер та співзасновник компанії Henniger Winkelmann Consulting, описав модель ідеального співробітника для міжнародної компанії, а також поділився секретами того, як стати бажаним співробітником для кожного роботодавця.

Ольга Комарова, журналіст Радіо Свобода, представила стандарти роботи Радіо Свободи та професійного журналіста і розповіла про особливості кар’єрного шляху молодого журналіста.

Після виступів учасники мали змогу поставити питання спікерам, а автор найоригінальнішого отримав у подарунок чашку з мотиваційним написом.

В рамках форуму також було представлено 3 воркшопи, які стосувалися секретів складання вдалих CV, мотиваційних листів та успішного проходження співбесід. Також наші спікери поділилися секретами проходження відбору на роботу до компанії мрії.

Підсумком форуму став Career lounge у внутрішньому дворику Університету, на якому кожен з учасників мав змогу поділитися враженнями від воркшопів, неформально поспілкуватися зі спікерами та почути про вакансії у компаніях-партнерах форуму.

Матеріали надано Інститутом журналістики

III Міжнародний HR Форум