Images-loading

Тренінг «Продуктивність на робочому місці» від Майкрософт

Тренінг «Продуктивність на робочому місці» від Майкрософт

22 травня 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

  

 

22 травня 2018 року за сприяння Морзе Наталії Вікторівни, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, відбулась зустріч із координатором освітніх проектів Microsoft, Єлизаветою Вовченко.

До участі у тренінгу долучилось понад 30 науково-педагогічних працівників з усіх структурних підрозділів Університету Грінченка.

Слухачі отримали унікальні відомості про можливість практично застосувати хмарні додатки Microsoft для організації робочого часу з метою підвищення особистої продуктивності, для організації інтерактивної взаємодії з колегами, організації роботи студентів засобами Office 365. У межах тренінгу були розглянуті хмарні додатки, які входять до пакету «Office 365» для налагодження співпраці з колегами та оптимізації освітніх процесів і продуктивної взаємодії зі студентами.

Особливо корисними для науково-педагогічних працівників та студентів будуть онлайнові додатки Word, PowerPoint, Excel, які мають подібний інтерфейс стандартних стільникових програм Microsoft, але з унікальною можливістю спільної роботи у них.

Також, учасники дізнались про можливості, що надають додатки для створення внутрішніх групових мереж, для продуктивної колаборації.

SharePoint може бути використаний для створення сайтів, що надають користувачам можливість для спільної роботи. Створювані на платформі SharePoint сайти можуть бути використані також як сховища інформації, знань і документів, а також використовуватися для полегшення взаємодії веб-додатків, таких як вікі та блоги.

Forms - онлайн-розробник опитування та тестування з автоматичним збором та аналізом результатів.

Багатьом учасникам вже відомий Sway – ресурс, у якому легко створювати інтерактивні звіти, особисті історії, презентації, веб-сторінки тощо та ділитися ними.

Teams – чат, у якому всі розмови зручно об’єднані в ланцюжки, в якому усі учасники команди можуть долучаться до обговорення, ділитися файлами та спільно працювати над проектом.

Кожен власник Office 365 може управляти своїм профілем за допомогою додатка Delve, а також використовувати його для пошуку і систематизації необхідної інформації в Office 365. 

Використовуючи додаток OneNote у користувачів є можливість зберігати файли різних форматів в одному документі та ділитись ними.

Дякуємо Єлизаветі за яскраві емоції, корисні поради та заглиблення у вир технологічного прогресу, який відкриває надзвичайно великий простір для сучасної, креативної та продуктивної освітньої діяльності!

 

Матеріали надано НДЛ інформатизації освіти