Результати конкурсу за програмою академічної мобільності у рамках договору про співпрацю з Вільнюським університетом (Литва)

05 25 result vilnaus

Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір на навчання у Вільнюському університеті (Литва) на весняний семестр 2018-2019 н. р. у рамках договору про співпрацю.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від п’яти студентів з трьох структурних підрозділів Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах двох наданих місць таких студентів:

1. Яну Хром’як, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», Інститут журналістики.

2. Олександру Федорову, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філософія», Історико-філософський факультет.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти